Bas Koster Musicus

Links

Hieronder vindt u een paar interessante links.

Kerken (waar ik als organist aan ben verbonden)
Protestantse gemeente Gouda - http://www.pkngouda.nl/
Westerkerk Gouda - http://www.westerkerkgouda.nl/ 
Hervormde gemeente Oudewater-Hekendorp - http://www.hervormdoudewater.nl/ 

Collega musici 
Gerben Mourik - www.gerbenmourik.nl
Christiaan Ingelse - www.christiaaningelse.nl
Leendert Verduijn - www.leendertverduijn.nl

Docenten
Ad van Sleuwen - www.advansleuwen.nl
Ruud Huijbregts - www.ruudhuijbregts.nl
Henco de Berg - www.muziektheorie.org
Wouter van der Wilt - www.woutervanderwilt.nl 
Aart Bergwerff - www.aartbergwerff.nl
Hayo Boerema - hayoboerema.com/bio/

Mede-studenten
Niels de Klerk - www.nielsdeklerk.com 
Marc Schippers - http://marcschippers.wixsite.com/site
Elsemieke Bolle - https://elsemieke-bolle.weebly.com/

Conservatorium
Fontys Conservatorium - http://fontys.nl/conservatorium/
Orgel klas Fontys Conservatorium - https://www.facebook.com/OrgelklasFontys/

Orgel algemeen
Orgelnieuws - www.orgelnieuws.nl
Brabantse orgelfederatie - www.brabantorgel.nl 
Orgelkids - www.orgelkids.nl
KVOK - www.hetorgel.nl   

Muziektheorie
Teoria - www.teoria.com

Stichtingen
Art UnOrganized - www.artunorganized.nl